خدمات سئو | خدمات سئو و بهینه سازی سایت | خدمات seo

خدمات سئو

با سئو در صدرنتایج جستجوی گوگل بدرخشید

در سال های اخیر، اکثر افراد در حال استفاده از اینترنت و فضای مجازی هستند و با گسترش تکنولوژی و نفوذ اینترنت به زندگی مردم روش انجام بسیاری از کارها تغییر کرده است. در دنیای امروز، افراد برای خرید کالا و رفع نیازهای شان دیگر به صورت حضوری مراجعه نمی کنند و به جای آن در فضای مجازی با بازدید از سایت های مختلف به دنبال خرید محصولات شان هستند. در نتیجه، موتورهای جست و جو مانند گوگل به ابزاری برای پیدا کردن کسب و کار شما تبدیل شده است و به دست آوردن جایگاه مناسب در نتایج جست و جوی گوگل می تواند به رشد و توسعه کسب و کار شما کمک کند. این جاست که مفهوم خدمات سئو و بهینه سازی سایت معرفی می شود.

خدمات سئو چیست؟ خدمات سئو به مجموعه ای از فعالیت ها و تکنیک ها گفته می شود که اعمال آن ها بر سایت تان موجب ارتقای رتبه سایت در گوگل می شود. زمانی که رتبه سایت تان در نتایج گوگل بهتر شود مخاطبان هدف بیش تری از سایت شما بازدید می کنند، اعتماد مشتریان به شما بیش تر می شود و فروش تان به طور چشمگیری افزایش می یابد. اگر اقدامی برای انجام سئو سایت تان نکنید رقیبان تان از شما سبقت می گیرند و دیگر حرفی برای زدن در بازار کسب و کارتان نخواهید داشت.

برای دریافت مشاوره سئو و یا سفارش خدمات سئو  فرم سفارش را تکمیل نمایید .

انواع خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت برای جلب اعتماد موتورهای جستجو

سئو (SEO) به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی گوناگون به ویژه گوگل است. در واقع به راهکارهایی که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم توسط سئو کاران به جهت بالابردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو پیاده سازی خواهد شد، خدمات سئو و بهینه سازی سایت گفته می شود. این خدمات در شرکت ها به دو صورت خدمات سئو سفید و خدمات سئو سیاه انجام می شود.

خدمات سئو سفید یا کلاه سفید به مجموعه ای از فعالیت ها گفته می شود که براساس قوانین و اصول موتورهای جست و جو رتبه سایت را بهبود می دهند. وب سایت هایی که با روش کلاه سفید رتبه بالایی می گیرند، هیچ گاه توسط گوگل جریمه نمی شوند و ماندگار خواهند بود. خدمات سئو سیاه یا کلاه سیاه  به مجموعه ای از فعالیت ها گفته می شود که با دور زدن گوگل رتبه سایت ها را بهبود می دهند. در صورتی که سایتی با روش کلاه سیاه رتبه خوبی را کسب کند، این رتبه موقتی است و بعد از مدتی موتورهای جست و جو متوجه شده و آن را جریمه می کنند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ لوجنک با داشتن مجرب ترین متخصصان سئو، رتبه سایت شما را از طریق روش های کلاه سفید سئو به طور چشمگیری ارتقا می دهد و  رشد و کسب و کار شما را تضمین خواهد کرد. با لوجنک دیگر نگران سئو سایت خود نباشید.

خدمات سئو وب سایت لوجنک

گام اول آنالیز سایت

اولین گام برای انجام خدمات سئو سایت ،آنالیز وب سایت شما و رقبا می باشد. با آنالیز وب سایت میتوانید تمامی مشکلات سئو سایت و نقاط ضعف و قوت خودتان را پیدا کنید، و با آنالیز رقبا تحلیلی مناسب برای انتخاب کلمات کلیدی ، لینکسازی موثر و انتخاب روشی هوشمندانه برای خدمات سئو داشته باشید.

(On Page SEO) گام دوم سئو داخلی

به مجموعه ای از اقدامات جهت بهبود سئو داخلی سایت گفته می شود که از مهم ترین آن ها می توان به بررسی و خطایابی تمامی کدها و محتويات سايت، بهبود لینک های داخلی سایت، تعیین کلمات کلیدی مناسب، بهینه سازی سرعت لود سایت، ثبت نقشه سایت در گوگل و تولید محتوای کاربرپسند اشاره کرد.

(Off Page SEO) گام سوم سئو خارجی

هر اقدام استانداردی که در خارج از سایت برای بهبود رتبه سایت انجام شود، سئو خارجی محسوب می شود که از مهم ترین آن ها می توان به لینک سازی اشاره کرد. لینک سازی باید به صورت طبیعی انجام شود تا منجر به افزایش اعتبار سایت تان شود. با لینک سازی میتوانید رتبه خود را ارتقا دهید.

برای مشاوره ۲۴ ساعته، با مشاوران ما تماس بگیرید:

09122786075 و 09212155275

همین حالا سوال خود را ثبت کنید

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

بیشترین توجه کاربران به پنج رتبه اول گوگل

امروزه، میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای بررسی و پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند و در نتیجه بخش وسیعی از ترافیک سایت شما از طریق موتورهای جست و جو تامین می شود.  یک سایت پس از طراحی، بدون پیاده سازی خدمات سئو سایت در نتایج جستجو نمایش داده نخواهد شد و در نتیجه نمی توانید مخاطبان هدف خود را جذب کنید. با بهینه سازی سایت برای موتورهای جست وجو و در معرض دید کاربران واقع شدن می توانید ترافیک دلخواه و هدفمند را کسب کنید و فروش خود را چندین برابر کنید. علاوه بر این، سئو و بهینه سازی سایت از هدفمندترین و مقرون به صرفه ترین روش های دیجیتال مارکتینگ می باشد که نسبت به سایر روش های بازاریابی دارای نتایج بهتر و ماندگار تری خواهد بود.

برای دریافت مشاوره سئو و یا سفارش خدمات سئو  فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید .

مزایای خدمات سئو سایت

شناسایی کلمات کلیدی مهم سایت شما
شناسایی کلمات کلیدی مهم سایت شما
ارتقای رتبه سایت شما در موتورهای جستجو
پشتیبانی فنی مطمئن و سریع
بهینه سازی ساختار داخلی سایت
بهینه سازی سایت شما برای کلمات کلیدی هدفمند
آنالیز و گزارشات تحلیلی بازدید سایت شما
حضور سایت شما در نتایج صفحه نخست جستجو
خدمات سئو فوری دروغی بیش نیست!

کسب جایگاه برتر باخدمات سئو هفته ها و گاهی ماه ها طول میکشد

یکی از سوالات متداولی که اکثر مشتریان می پرسند این است که چقدر طول می کشد تا سایت ما به صفحه اول گوگل بیاید. سئوی سایت از خدماتی است که نمی توان برای آن زمان مشخصی تعریف کرد زیرا عواملی مانند میزان رقابت در بازار کسب و کارتان و همچنین میزان سختی کلمات کلیدی بر این زمان اثر می گذارند. بنابراین، پس از آغاز خدمات سئو، برای موفقیت آمیز بودن این روند، زمان و صبر مهمترین فاکتوری است که به آن نیاز دارید. فراموش نکنید که با توجه به کلمات کلیدی هدف، تعداد و میزان قدرت رقبا، گاهی هفته ها و گاهی ماه ها طول میکشد تا به برترین جایگاه در سئو سایت خود برسید. بنابراین به سایت خود اجازه بدهید حداقل زمانی که نیاز دارد را سپری کند تا پس از آن شاهد نتایج بی نظیر سئو سایت خود باشید و فریب عباراتی مانند خدمات سئو سریع را نخورید!!!! مجموعه لوجنک با ارائه بهترین خدمات سئو سایت  و صدها نمونه کار در این زمینه می تواند در کمترین هزینه و بازه زمانی ممکن و با برنامه ریزی هدفمند سایت شما را به صفحه اول گوگل می آورد.

برای آنالیز رایگان وب سایت و یا سفارش خدمات سئو  فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید .

پکیج های خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو پایه

 • آنالیز سایت
 • بهینه سازی عنوان صفحات مهم
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی ساختار لینک های داخلی
 • بهینه سازی چگالی کلمات در سایت
 • ارائه گزارش از آنالیز قبل از بهینه سازی سایت

سئو استاندارد

 • آنالیز سایت
 • بهینه سازی صفحات داخلی
 • آموزش تولید محتوای جدید
 • تصحیح و بهینه سازی معماری سایت
 • بهینه سازی سرعت و حجم سایت
 • لینک سازی استاندارد و مرتبط

سئو پیشرفته

 • آنالیز سایت
 • تولید محتوا برای کلمات کلیدی
 • انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی
 • تضمین رشد کلمات کلیدی در گوگل
 • لینک سازی پیشرفته در سایتهای معتبر
 • تعیین بهترین کلمات کلیدی حرفه شما
لینک سازی را فراموش نکنید

با لینک بیلدینگ صحیح به سرعت جت از رقبای خود سبقت بگیرید

برای حضور انلاین و رقابت در فضای کسب و کار اینترنتی نمی توان سئو و ارتقای رتبه سایت در نتایج جستجو را نادیده گرفت. لینک سازی یکی از موثرترین ابزارهای سئو جهت بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل می باشد به طوری که زمانی که شما وارد برخی از سایت های ایرانی و خارجی می شوید بارها دیده اید که به شما خرید بک لینک را پیشنهاد می دهند. درست است که بک لینک در الگوریتم های رتبه بندی گوگل فاکتوری مهم در نظر گرفته شده ولی با این شرط که بک لینک ها از طرف کاربران حقیقی ساخته شده باشد و وب سایتهایی که به شما لینک داده اند با کسب و کار شما مرتبط باشند. بنابراین راحت فریب این سایت ها را نخورید زیرا گوگل الگوریتم های خود را  به گونه ای هوشمند کرده که به راحتی خرید لینک ها را تشخیص می دهد و شما را جریمه خواهد کرد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ لوجنک ارائه دهنده بهترین خدمات سئو و طراحی سایت ، با کیفیت ترین  بک لینک های دائمی را با رعایت قوانین موتورهای جستجو و کاملا تخصصی در کنار خدمات سئو به شما ارائه می دهد. متخصصان سئو لوجنک با در نظر گرفتن عواملی مانند موضوع لینک و ارتباطش با سایت لینک دهنده، اعتبار و قدرت دامنه سایت لینک دهنده، اسپم نبودن سایت لینک دهنده و … معتبرترین بک لینک ها را برای شما می سازند.انجام لینک سازی توسط لوجنک کاملا تست شده و تضمینی می باشند و افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو را نتیجه خواهد داد

تعرفه خدمات سئو

هزینه سئو سایت بایستی منطقی و اصولی باشد

یکی از سوالات متداولی که اکثر کاربران درباره اجرای خدمات سئو می پرسند، هزینه و قیمت آن می باشد که هر سئوکاری براساس سلیقه شخصی خود تعرفه ای را به مشتریان پیشنهاد می دهد. این بی ثباتی در تعرفه خدمات سئو باعث شده که بسیاری از مشتریان در این زمینه گله مند باشند. متخصصان سئو لوجنک زمان و هزینه خدمات سئو را براساس تعداد کلمات کلیدی، میزان دشواری رقابت در کلمات کلیدی، وضعیت کسب و کارتان و رقیبانتان در بازار تخمین می زنند و پکیجی را متناسب با نیازتان معرفی می کنند. توجه کنید که  هرچه میزان رقابت سخت تر شود، نیاز به استفاده از استراتژی های پیشرفته تر و پر ریسک تر، افزایش می یابد و در نتیجه هزینه خدمات سئو بیش تر خواهد شد.

حواستان باشد که با توجه به حساسیت و ریسکی که انجام خدمات سئو سایت دارد، فریب عباراتی مانند خدمات سئو ارزان و سئو ارزان را نخورید و خسارت های جبران ناپذیری را برای سایت خود ایجاد نکنید. لوجنک همواره تلاش می کند تا خدمات سئو سایت شما را با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین هزینه انجام دهد. رادمان از میان شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو مقرون به صرفه ترین خدمات سئو را به شما پیشنهاد می دهد تا بتوانید نتیجه مطلوبی را دریافت کنید.

دیجیتال مارکتینگ لوجنک پس از آنالیز وب سایت شما پکیج پیشنهادی خدمات سئو را با بهترین قیمت به شما ارائه میدهد.برای دریافت قیمت خدمات سئو فرم سفارش را تکمیل نمایید و منتظر کارشناسان مشاور لوجنک باشید.

چگونه به یک شرکت خدمات سئو اطمینان کنیم؟

اینجا دیگه کوزه گر از کوزه شکسته آب نمیخوره

یکی از نگرانی هایی که اکثر مدیران کسب و کار و صاحبان سایت ها برای دریافت خدمات سئو سایت خود با آن مواجه هستند، انتخاب معتبرترین شرکت خدمات سئو وبهینه سازی سایت می باشد. برای این کار چند کار باید انجام دهید ، ابتدا شما باید بررسی کنید که سایت شرکت مورد نظر دارای چه رتبه ای در نتایج موتور جست و جو می باشدو آیا با خدمات خود شرکت در صفحه اول گوگل هست یا خیر. اگر جایگاه خوبی در موتورهای جست و جو داشت، درگام بعدی نمونه کارهای شرکت مورد نظر را بررسی کنید و ببنید با چه کلماتی، چه مدت زمانی و با چه هزینه ای توانسته رتبه سایت مشتریانش را بهبود دهد.و آیا نمونه کارهای معرفی شده دارای امضای شرکت هست یا خیر؟؟(مثال :در پایین سایت مشتری اعلام شده باشد که خدمات سئو توسط لوجنک). با بررسی دقیق این دو مورد، شما می توانید تقریبا بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو را انتخاب کرده و به آن ها اعتماد کنید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ لوجنک با داشتن صدها نمونه کار موفق در زمینه خدمات سئو برای کسب و کارهای مختلف و همچنین حضور در صفحه اول گوگل در اکثرکلمات کلیدی مرتبط با خدمات خود توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند. با انتخاب پکیج های خدمات سئو شما می توانید حتی پر رقابت ترین کلمات کلیدی کسب و کارتان را در کمترین زمان ممکن به صفحه اول گوگل بیاوریدو فروش وب سایت خودتان را چندین برابر کنید . با لوجنک بهترین تجربه خود از خدمات سئو را رقم بزنید.

چرا خدمات سئو با لوجنک

با لوجنک صفحه اول گوگل باشید

به طور کلی هدف اصلی از اعمال فاکتورهای خدمات سئو بر روی سایت، ارتقا رتبه سایت و جذب مخاطبان هدف به سمت شما است. متخصصان لوجنک با ارائه یک جلسه مشاوره رایگان در جریان نیازها و خواسته های شما قرار می گیرند. سپس، سایت شما و رقیبانتان و بازار کسب و کارتان را به طور کامل تجزیه و تحلیل کرده و براساس این اطلاعات استراتژی های موردنیاز برای بهبود رتبه سایت تان و جذب مخاطبان بالقوه را پیشنهاد می دهند. شرکت دیجیتال مارکتینگ لوجنک با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت، تبلیغات در گوگل ، گرافیک وب ، موشن گرافیک ، سئو و … با بیش از صدها نمونه کار موفق در کسب و کارهای مختلف، شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین هزینه به صفحه اول گوگل می آورد. کار تیمی و پیگیری صفر تا صد پروژه های درخواستی از ویژگی های منحصر به فرد لوجنک می باشد.

نمونه کار سئو سایت

برای اعتماد به شرکت خدمات سئو حتما درخواست نمونه کار موفق نمایید

فروشگاه آنلاین شیرینی

www.onlineshirini.ir

کلمات کلیدی : شیرینی آنلاین، شیرینی فروشی آنلاین ، فروش آنلاین شیرینی

کارخانه آجر ساحل

www.sahelbrick.ir

کلمات کلیدی : آجر ،  آجر قزاقی ، آجر بهمنی ، اجر تونلی ، اجر ممتاز ، آجر لفتون

مراحل خدمات سئو

تحلیل سایت و آنالیز مشکلات
شناسایی کلمات کلیدی مرتبط
بهبود محتوای موجود در سایت
انتخاب ایده و نگارش سناریو و داستان موشن گرافیک
تولید و انتشار محتوای مناسب سایت
افزایش رتبه و انطباق سایت با الگوریتم گوگل

سوالات متداول خدمات سئو سایت

فاکتورهای سئو هر ساله توسط شرکت گوگل اعلام می شود. مهم ترین این فاکتورها داشتن محتوای منحصر به فرد برای سایت شما می باشد. از دیگر موارد می توان به لینک سازی داخلی و خارجی اشاره نمود. فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند در بالا بردن رتبه سایت شما نیز اثر گذار باشد.

الگوریتم پاندا که در سال 2011 توسط شرکت گوگل تنظیم شد، بر روی سئوی داخلی و تخلفات صورت گرفته در آن ها تمرکز دارد. استانداردهای محتوایی مناسب برای سایت شما توسط الگوریتم پاندا تنظیم و بررسی می گردد.

سئوی کلاه سفید، سالم ترین و قانونی ترین روش سئو سایت می باشد. این روش بیشتر بر روی تولید محتوا برای سایت ها به صورت منحصر به فرد تاکید می نماید.

یکی از آسان ترین روش ها برای کمک به بالا رفتن رتبه سایت خود، جستجوی کلمه کلیدی در موتورهای جستجو، پیدا کردن لینک سایت خود و کلیک بر روی آن است. سعی کنید برای بهره مندی این روش در راستای بالا بردن رتبه سایت خود، از طریق آی پی های مختلف بر روی لینک سایت خود کلیک نمایید.

از آن جا که خدمات سئو نیاز به صرف زمان به منظور نشان دادن فعالیت های منظم سایت در نظر گوگل و ایندکس شدن لینک ها دارد، این کار حدود 3 تا 6 ماه به طول خواهد انجامید.

مخاطبان امروزه به دلیل مشغله های بسیار سعی دارند در کوتاه ترین زمان ممکن به اهداف خود دست یابند. از این رو با جستجوی کلمه کلیدی خود در گوگل و کلیک بر روی چندین لینک اول به نمایش در آمده، به دنبال جواب سوالات خود هستند. از این رو برای همه کسب و کارها مهم است که توسط موتورهای جستجو در معرض دید قرار گیرند و به این ترتیب نرخ تبدیل بالاتری داشته باشند.

الگوریتم پنگوئن، یکی از الگوریتم های معروف گوگل می باشد که مانند بازرس عمل می کند. این الگوریتم از فعالیت سایت هایی که قصد بالا بردن رتبه سایت خود به روش غیر قانونی دارند جلوگیری می نماید. این سایت ها که به جای استفاده از محتوای مناسب برای سایت خود، در صدد ساخت بک لینک های جعلی می باشند، توسط الگوریتم پنگوئن شناسایی شده و جریمه می گردند.

توضیحات متا، متنی کوتاهی است که در زیر لینک سایت ها در نتایج جستجو نشان داده می شود. این توضیح باید شامل کلمات کلیدی مورد نظر بوده و همچنین با متنی کوتاه و جامع، مخاطبان را به کلیک بر روی سایت شما ترغیب نماید.

آموزش سئو

اگر استارتاپ دارید سئو را خودتان بیاموزید

امروزه با توجه به اهمیت مبحث سئو  بسیاری از افراد علاقه مند به شرکت در دوره آموزش سئو هستند و به دنبال یک آکادمی آموزشی آنلاین معتبر برای آموزش در این زمینه هستند.برخی به علت اینکه کسب و کار اینترنتی نوپادارند و توان هزینه کردن برای خدمات سئو را ندارند و برخی دیگر  برای اینکه وارد بازار کار سئو شوند و از فرصت های شغلی مناسب بهره مند شوند و حتی خیلی از افراد صرفا به جهت علاقه مندی به مباحث خدمات سئو و بهینه سازی سایت تمایل به یادگیری اصول ، تکنیک ها و تاکتیک های تخصصی سئو دارند.

لوجنک در زمینه آموزش سئو سایت سابقه ای درخشان داشته و موجب پرورش بسیاری از سئوکاران حرفه ای شده است که اکثر این افراد درحال حاضر مدرس سئو و یا سئو کار حرفه ای شده اند.پکیج آموزش سئو لوجنک شامل آموزش مهارت سئو به صورت صفر تاصد با دارابودن سرفصل هایی همچون : آموزش تجزیه و تحلیل سایت، تولید محتوا، ابزارهای سئو، لینک سازی، نحوه انتخاب کلمات کلیدی، انواع خدمات سئو وسئوی داخلی ، سئوی خارجی ، سئوی کلاه سفیدو … می باشد و پس از این دوره شما قادر خواهید بود که شروع به گرفتن پروژه های سئو و در نتیجه کسب درآمد در حوزه بهینه سازی وب سایت کنید. علاوه بر این، متخصصان سئو لوجنک به روزترین و جذاب ترین مقالات و منابع آموزشی در این زمینه را در وبلاگ لوجنک قرار می دهند تا افراد علاقه مند به مقالات آموزش سئو، دانش و آگاهی خود را ارتقا دهند و از آموزش رایگان سئو استفاده نمایند.

برای مشاهده دوره آنلاین آموزش سئو و سایر آموزش های تخصصی دیجیتال مارکتینگ به آکادمی لوجنک مراجعه نمایید

مقالات آموزش سئو لوجنک

متن تبلیغات فروش ویلا چی بنویسیم

زندگی بهتر با خرید ویلا فروش ویلا با دید به دریا خرید ویلا با محوطه سبز و زیبا فروش ویلا

برای افزایش سئو سایت، می‌توانید از سایت‌های زیر استفاده کنید

برای افزایش سئو سایت، می‌توانید از سایت‌های زیر استفاده کنید که به شما خدماتی در این زمینه ارائه می‌دهند: همه

فایل robots.txt چیست؟

فایل robots.txt یک فایل متنی است که در ریشه سایت قرار می‌گیرد و برای اعلام دسترسی و محدودیت برخی از

همین حالا خدمات سئو خود را سفارش دهید

اگر جواب سوال خود را دریافت نکردید با کارشناسان ما در میان بگذارید: 09122786075 و 09212155275