تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

آیا تا به حال این سوال به ذهن شما خطور کرده که تبلیغات در گوگل چیست؟  تبلیغات در گوگل (google adwords) یکی از مؤثرترین روش های تبلیغات اینترنتی و آنلاین است که می توانید تبلیغات سایت خود را برای کلمات مرتبط با کسب و کارتان که توسط کاربران جستجو می شود، نمایش دهید. گوگل ادوردز به عنوان روشی موثر با بازدهی بالا سال هاست توسط هزاران شرکت و سازمان از شرکت های کوچک تا بزرگترین کمپانی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این، امروزه با توجه به گسترش تکنولوژی و فضای مجازی در زندگی مردم،  با تبلیغات در گوگل مخاطبان هدف کسب و کارتان با کمترین هزینه و از هر مکانی قادر خواهند بود به سایت شما در صفحه اول گوگل دسترسی داشته باشند. شرکت لوجنک به عنوان همکار برتر گوگل قادر است وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن با خدمات تخصصی گوگل ادوردز در صفحه اول گوگل قرار دهد.

تبلیغات از طریق گوگل

تبلیغ در گوگل ادوردز یک فرصت استثنایی برای کسب و کار شما

موثرترین و کم هزینه ترین راه برای افزایش فروش و معرفی سایت خود در دنیای مجازی تبلیغ در گوگل است، چرا که مشتریان را به صورت هدفمند به سایت هدایت می کند. شما با تبلیغ در گوگل می توانید یک فرصت استثنایی برای کسب و کار خود فراهم کنید تا به راحتی و با یک هزینه مناسب، تبلیغ خود را در صفحۀ نخست جستجوهای مرتبط گوگل قرار دهید و مشتریان واقعی را جذب کنید. علاوه بر این با تبلیغات در گوگل شما می توانید تعداد کلمات کلیدی، زمان و دستگاه نمایش تبلیغ، بودجه روزانه و قیمت هر کلیک بر روی کلمات کلیدی را مشخص کنید و گزارشاتی را به صورت پیوسته از عملکرد و بازدهی تبلیغ خود دریافت کنید.

برای تبلیغات در گوگل و استفاده از سیستم ادوردز گوگل با پرداخت هزینه ای به گوگل و مشخص کردن کلمات کلیدی مورد نظر خود، به گوگل درخواست خواهید داد تا سایت شما را هنگامی که کاربران کلید واژه و عبارتی که مشخص کرده اید را جستجو میکنند، درکنار نتایج جستجو نمایش دهد.

مزایای تبلیغات در گوگل

لینک اول گوگل دیده شوید

تبلیغات در گوگل مزیت های بسیاری دارد که باعث شده بسیاری از کسب و کارها برای رونق کسب و کارشان از این استراتژی استفاده کنند. به کمک تبلیغات در گوگل شما می توانید در کمترین زمان و بدون هیچ هزینه ای تبلیغات خود را در رتبه اول نتایج گوگل به کسانی که دنبال خدمات و محصولات شما هستند نشان دهید. تنها شما زمانی هزینه پرداخت می کنید که بر روی تبلیغ شما کلیک شود و حتی شما می توانید سقف هزینه روزانه برای تبلیغ خود را تعیین کنید. علاوه بر این تبلیغات در گوگل امکانات دیگری مانند تعیین زبان و کشوری که تبلیغ برای آن ها نمایش داده شود، ساعات نمایش تبلیغ و صفحه ای که در آن تبلیغ گذاشته شود را به شما می دهد. بنابراین، شما قادر خواهید بود با کمترین هزینه و بدون صرف زمان زیاد بر روی سئو، سایت تان را به مخاطبین هدف خود در صفحه اول گوگل نشان دهید و به این ترتیب مخاطبان هدف خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.

مراحل سفارش تبلیغات گوگل برای سایت

مشاوره رایگان با کارشناسان لوجنک
تایید فاکتور و واریز وجه
فعال سازی تبلیغ توسط لوجنک
انتخاب پلن و تعرفه ها
ثبت سفارش
دریافت گزارشات از گوگل

برای مشاوره ۲۴ ساعته، با مشاوران ما تماس بگیرید:

09122786075 و 09212155275

همین حالا سوال خود را ثبت کنید

تعرفه تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل با کمترین هزینه

به طور کلی هزینه تبلیغات در گوگل به هزینه هر کلیک بر روی تبلیغ بستگی دارد. عوامل متعددی در قیمت گذاری و محاسبه هزینه هر کلیک اثرگذارند که سه فاکتور از همه مهم تر است. اولین فاکتور میزان رقابت در کلمه کلیدی شما است به این معنا که هر چه رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر بیش تر باشد قیمت هر کلیک در گوگل ادوردز نیز افزایش می یابد. فاکتور دوم نسبت تعداد کلیک بر روی تبلیغ شما به تعداد نمایش تبلیغ شما در گوگل است که هر چه این نسبت بیش تر باشد هزینه تبلیغات شما نسبت به رقبا کم تر می شود. فاکتورسوم تجربه کاربر در صفحه شماست که هرچه کاربر بتواند به مطالب سایت شما دسترسی آسان تری داشته باشد و مطالب جذاب تری را بخواند هزینه تبلیغ شما کاهش می یابد.

متاسفانه بعضی از شرکت ها تحت عنوان تبلیغات در گوگل رایگان و تبلیغات در گوگل ارزان سعی در فریب افراد دارند و هیچ مهارتی در نوشتن تبلیغات متنی گوگل ندارند. حواستان باشد که هیچوقت به سراغ این شرکت ها نروید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ لوجنک ارائه دهنده بهترین خدمات تبلیغات در گوگل با داشتن متخصصانی خبره در این زمینه می تواند به صورت تقریبی هزینه حدودی تبلیغات شما را تخمین بزند و به شما در نوشتن متن تبلیغ گوگل، حذف تبلیغات گوگل، ساخت و شارژ اکانت تبلیغات در گوگل کمک به سزایی کند. با لوجنک کمترین هزینه تبلیغات در گوگل را تجربه کنید.

چرا تبلیغات در گوگل با لوجنک

لوجنک بهترین انتخاب برای تبلیغات در گوگل

بدون شک، تبلیغات در گوگل یکی از پربازده ترین و سودآورترین روش های تبلیغات است که شما را در کمتر از چند ساعت به صفحه اول گوگل می آورد. با این کار شما تنها در دسترس مشتریان هدف خود قرار می گیرید و فقط به ازای کلیک بر روی آگهی تان هزینه پرداخت می کنید. بنابراین با تبلیغات در گوگل دیگرنگران هزینه تبلیغات خود نباشید.

اگر برای کسب و کار آنلاین خود تبلیغات زیادی را انجام داده اید و بهبودی را در افزایش درآمدتان حس نکرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم تبلیغات در گوگل را با لوجنک تجربه کنید. لوجنک برای تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز نه تنها فعال سازی تبلیغات شما را انجام می دهد بلکه روند کمپین های تبلیغات شما را نیز مدیریت خواهد کرد. تبلیغات در گوگل خود را به کارشناسان متخصص لوجنک بسپارید و گزارش روزانه روند انجام تبلیغات را دریافت کنید. شما می توانید تبلیغات در گوگل را از پلن های ادوردز با بودجه دلخواه آغاز کنید و پس از مشاهده موفقیت و تاثیرگذاری این روند بر افزایش درآمد کسب و کار خود، بودجه تبلیغات گوگلی خود را افزایش دهید.

پکیج های تبلیغات در گوگل

پکیج1

 • 100 درهم
 • گزارش لحظه ای
 • مدت نامحدود
 • کلمات نامحدود

دماوند

 • 200 درهم
 • گزارش لحظه ای
 • مدت نامحدود
 • کلمات نامحدود

سهند

 • 300 درهم
 • گزارش لحظه ای
 • مدت نامحدود
 • کلمات نامحدود

سبلان

 • 400 درهم
 • گزارش لحظه ای
 • مدت نامحدود
 • کلمات نامحدود

کرکس

 • 500 $
 • گزارش لحظه ای
 • مدت نامحدود
 • کلمات نامحدود

دنا

 • 1000 $
 • گزارش لحظه ای
 • مدت نامحدود
 • کلمات نامحدود

سوالات متداول گوگل ادوردز

نمایش آگهی بازاریابی به صورت رایگان است.شما فقط به ازای کلیک روی آگهی و ورود کاربر به سایتتان هزینه پرداخت می کنید.

خیر،گوگل دارای الگوریتم های بسیار پیچیده ای برای جلوگیری از کلیک های تکراری و تقلبی می باشد و این مورد عملا اتفاق نمی افتد.
همچنین این سرویس منبع در آمد گوگل بوده پس با تمام وجود از آن محافظت می نماید.

بعد از سفارش و پرداخت وجه آگهی تبلیغاتی شما سریعا فعال میشود و تا حداکثر 24 ساعت بعد از آن آگهی شما در گوگل قابل مشاهده است.

بعد از سفارش و پرداخت وجه تبلیغ شما سریعا فعال میشود و تا حداکثر 24 ساعت بعد از آن آگهی شما در گوگل قابل مشاهده است.

بله ، فعال سازی تبلیغات در گوگل فارسی و انگلیسی به صورت همزمان انجام خواهد پذیرفت

اساس کار به این شکل است که شما در ابتدا اعتباری در نظر می گیرید و وقتی روی آگهی شما کلیک شود به ازای هر کلیک ، هزینه ای از اعتبار شما کم خواهد شد.طبق گفته گوکل هزینه هر کلیک از 1 سنت میباشد ولی طبق تجربه هزینه هرکلیک تقریبا بین 50 تا 300 تومان میباشد.

طبق گفته گوگل از 1 سنت امریکا شروع میشود اما قیمت هر کلیک به عوامل متعددی بستگی دارد .به مواردی چون: نوع کلمه ، رقبا ، سرعت لود سایت و …

برای فعالسازی تبلیغات امکان افزودن تعداد نامحدود لغت وجود دارد، اما بهتر است از کلمات خاص و مرتبط با آگهی و کسب و کارتان استفاده نمایید تا هم هزینه کمتری صرف نمایید و هم بازخورد مناسبی داشته باشید. مثلا اگر کار شما فروش موبایل سامسونگ است بهتر است از کلمه “خرید موبایل سامسونگ” به جای “خرید موبایل” استفاده نمایید.

بله ، شما در هر زمان که مایل به توقف و شروع مجدد بازاریابی خود باشید میتوانید این مورد را درخواست دهید.

لوجنک از زمان فعالسازی تبلیغ ، مشاور و راهنمای شما برای مدیریت کمپین میباشد.تمامی خدمات مشاوره ، مدیریت و بهینه سازی آگهی تبلیغات شما در گوگل به صورت رایگان انجام می گردد.

بله ، ولی به دلیل تخصصی بودن فعالسازی و بهینه سازی تبلیغات در گوگل پیشنهاد میشود مدیریت کمپین های خود را به ما بسپارید تا از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان لوجنک بهره مند شوید.

گزارش تبلیغات در گوگل از طریق سرور سایت گوگل به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.ضمنا درخواست گزارش آنی نیز وجود دارد.

آخرین مقالات تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل ادوردز برای فروش یا اجاره ویلا

برای افزایش بازدهی تبلیغات گوگل ادورز، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید: 1 برای افزایش بازدهی تبلیغات گوگل ادورز در

متن تبلیغات فروش ویلا چی بنویسیم

زندگی بهتر با خرید ویلا فروش ویلا با دید به دریا خرید ویلا با محوطه سبز و زیبا فروش ویلا

نکات طلایی مدیریت تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی یک روش تبلیغاتی است که در آن تبلیغ دهنده هر بار که یک کاربر روی تبلیغ کلیک می

همین حالا تبلیغات در گوگل خود را سفارش دهید

اگر جواب سوال خود را دریافت نکردید با کارشناسان ما در میان بگذارید: 09122786075 و 09212155275