ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ

بازاریابی با ویدئوهای خلاقانه

ویدئو مارکتینگ چیست؟ یکی از جدیدترین و خلاقانه ترین روش ها به منظور جذب مخاطبان در بازار هدف کسب و کارها و افزایش رتبه سایت، استفاده از بازاریابی ویدئویی یا ویدئو مارکتینگ می باشد. این نوع بازاریابی با استفاده از جنبه های بصری و از طریق ویدئوهای خلاقانه توجه مخاطبان را به صورت ناخودآگاه به برند شما جلب می کند و موجب افزایش فروش تان می شود. از دیدگاه سئو، بازاریابی ویدئویی به کسب و کارهای مختلف کمک می کند که به صورت قدرتمند باعث افزایش حجم ترافیک سایت شما شده و به این صورت موجب بهبود رتبه سایت تان در گوگل شود. از طرفی دیگر، کاربران نیز ترجیح می دهند که به جای خواندن متن های طولانی و خسته کننده، فیلم های آموزشی مفید و کوتاه مدت مشاهده کنند. به همین دلایل، امروزه اکثر مدیران و کارشناسان سئو از استراتژی ویدئو مارکتینگ برای تولید محتوا استفاده می کنند و از این طریق تعداد بازدید کنندگان سایت را به طور چشمگیری افزایش می دهند.

اهمیت ویدئو مارکتینگ

سوالی که اکثر مشتریان از ما میپرسند این است که چرا باید از ویدئو مارکتینگ در کسب و کار خود استفاده کنیم. در ابتدا باید بگوییم که با ویدئو مارکتینگ شما قادر خواهید بود محصولات و خدمات تان را بدون هیچ گونه محدودیتی به مخاطبان تان معرفی کنید و هدف تان از کسب و کارتان را به راحتی به آن ها انتقال دهید. در این راستا فرصتی برای جلب اعتماد مخاطبان تان تان فراهم می شود و تاثیر بیش تری را نسبت به سایر تبلیغات بر روی آن ها می گذارید. زمانی که شما یک ویدئوی جذاب بسازید به دلیل اثرپذیری زیاد، بازدیدکنندگان از سایت و برند شما افزایش پیدا کرده و امکان تبدیل مخاطبان به مشتریان دائمی چندین برابر می شود. پس قدرت بازاریابی ویدئویی را دست کم نگیرید و با ساخت یک ویدئو جذاب برای حرفه خود تعامل با مخاطبان خود حفظ کنید.

مزایای ویدئو مارکتینگ

همه آنچه برای بازاریابی ویدئویی نیاز دارید

استفاده از بازاریابی ویدئویی مزیت های زیادی را برای کسب و کارهای مختلف به همراه دارد که می توان به جذب بیش تر مخاطبان، افزایش نرخ فروش محصولات و خدمات، عدم وجود محدودیت برای نمایش، بهبود رتبه سایت، انتقال صحیح و راحت اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن، برقرای تعامل بهتر با مخاطبان، تجزیه و تحلیل آسان تر محتوای ویدئویی اشاره کرد. با توجه به این مزیت ها شما نباید قدرت و معجزه ویدئو مارکتینگ را در رونق و توسعه کسب و کارتان دست کم بگیرید. شرکت دیجیتال مارکتینگ لوجنک با به کارگیری اصول و استانداردهای بازاریابی ویدئویی می تواند در تبلیغ برند تان به شما کمک کند. این اصول عبارت اند از:

ساخت چندین ویدئو
قرار دادن لینک های مرتبط در کنار ویدئوها
استفاده از متن در کنار ویدئوها
انیمیشن و صداگذاری در بازاریابی ویدئویی

از کجا ویدئو مارکتینگ را شروع کنیم؟

برای شروع بازاریابی ویدئویی در ابتدا یک ویدئو حرفه ای و جذاب بسازید. برای این کار شما باید اقداماتی از جمله تجزیه و تحلیل جامع از رقیبان تان و نحوه عملکرد و فعالیت شان، شناخت بازار هدف و مشتریانتان، تعیین ویژگی های منحصر به فرد محصولات و خدمات تان انجام دهید. سپس بر اساس این اطلاعات و ایده ای خلاق ویدئویی می سازید که دارای ساختار، گرافیک، سناریوی مناسب و تاثیرگذار باشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ لوجنک با سابقه درخشان در ویدئو مارکتینگ می تواند خلاقانه ترین ایده ها را به شما برای ساخت ویدئوی مورد نظرتان ارائه دهد تا بتوانید موجب افزایش آگاهی مشتریان تان از محصولات و خدمات تان شوید.

مراحل ساخت ویدئو مارکتینگ

سفارش تیزر تبلیغاتی – نوشتن سناریو و ساخت استوری برد
طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی
صداگذاری تیزر تبلیغاتی
گویندگی تیزر تبلیغاتی و تدوین نهایی
دسترسی به جامعه آماری مشتریان

تاثیر ویدئو مارکتینگ

امروزه کسب و کارهای زیادی از ویدئو مارکتینگ برای افزایش فروش و برندسازی استفاده می کنند که بسته به نوع نیاز و کسب و کارتان تاثیرات متفاوتی را به همراه دارد. اولا ویدئو مارکتینگ باعث می شود که مخاطبان از برندتان مطلع شده و با محصولات و خدمات تان بهتر آشنا شوند. ثانیا ویدئو مارکتینگ درگیر کردن آنلاین مخاطبان تان را افزایش می دهد. به این معنا که با تولید ویدئو جذاب، کاربران تمایل بیش تری به لایک کردن آن، اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی و کامنت گذاشتن در رابطه با آن پیدا می کنند که خود این باعث ایجاد حس اعتماد بین مخاطبان تان می شود. همچنین تحقیقات نشان داده است که ویدئو مارکتینگ نسبت با سایر تبلیغات می تواند میزان فروش را به مراتب بیش تر افزایش دهد و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند. افزایش ترافیک سایت از دیگر اثرات ویدئو مارکتینگ است و دارای اهمیت بسیاری می باشد به طوری که حتی گوگل بیان کرده که به هر ورودی از سایت یوتوب امتیاز بیش تری نسبت به ورودی از یک سایت عادی تعلق می گیرد.

چرا ویدئو مارکتینگ با لوجنک

احساسی منحصربفرد در بازاریابی ویدئویی با لوجنک

شرکت دیجیتال مارکتینگ لوجنک با بهره گیری از برترین نیروهای مجرب، شما را وارد دنیای دیجیتال می کند و دریچه ای برای پیشرفت کسب و کار شما باز خواهد کرد. در رادمان، بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان فراهم می گردد. کار تیمی و پیگیری صفر تا صد پروژه های درخواستی از ویژگی های منحصر به فرد لوجنک می باشد.

نکات بازاریابی ویدئویی

با وجود اینکه محدودیت زمانی در ساخت ویدئو وجود ندارد ولی تا جایی که ممکن است زمان ویدئوی خود را کوتاه کنید. تحقیقات نشان داده که  کاربران علاقه بیش تری به دیدن ویدئوهای مختصر و مفید دارند.

برای ساخت ویدئو حتما از ابزارها و منابع معتبر استفاده کنید و بودجه کافی را برای این کار اختصاص دهید. بنابراین، شما می بایست از نرم افزارهای ویرایش و تدوین ویدئو مارکتینگ قوی، دوربین های فیلمبرداری جدید، نور مناسب و تیم بازاریابی ویدئویی حرفه ای بهره مند شوید. همچنین برای افزایش آگاهی و دانش خود در این زمینه می توانید از کتاب های ویدئو مارکتینگ و کانال های تلگرام آموزش ویدئو مارکتینگ استفاده کنید.

حتما بعد از انتشار ویدئوهای خود به تجزیه و تحلیل آن ها بپردازید. به این صورت که ببینید کدام ویدئو بازدید بیش تری داشته است، آیا روند بازاریابی ویدئوی شما سیر صعودی دارد، کدام ویدئو بیش تر توسط کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و دلایل استقبال کاربران از یک سری ویدئو ها چیست.

بعد از ساخت ویدئو شما باید آن را در سایت خود، شبکه های اجتماعی مختلف و یوتیوب قرار دهید و با گذر زمان و در صورت نیاز اطلاعاتش را به روزرسانی کرده و کیفیتش را بهبود دهید.

متن و سناریوی ویدئو شما باید جذاب باشد و پیام تان را به طور واضح و شفاف به کاربران انتقال دهد. بنابراین زمان و دقت زیادی را صرف نوشتن سناریو کنید و سعی کنید از ایده های متفاوت و خلاقانه در آن استفاده کنید.

سخت ترین کار در ساخت ویدئو این بخش است. شما باید ویدئویی بسازید که کاربر را سرگرم کرده و او را ترغیب کند تا ویدئوی شما را با دیگران به اشتراک بگذارد. در واقع باید تمرکز اصلی خود را بر روی شیوه جذب کاربران بگذارید.

برای مشاوره ۲۴ ساعته، با مشاوران ما تماس بگیرید:

09122786075 و 09212155275

همین حالا سوال خود را ثبت کنید

نمونه کارهای ویدئو مارکتینگ

پروژه تجاری فرهنگی آرش مال
ویلا های رویال شرکت انبوه سازان آرش
شهرک آرامش آرش

تعرفه های ویدئو مارکتینگ

یک دقیقه

 • موشن گرافیک معرفی محصول،سایت و خدمات
 • 3.500.000
 • موشن گرافیک جشنواره و فستیوال ها
 • 2.500.000
 • مستند صنعتی REAL
 • 5.000.000
 • تیزر تبلیغاتی REAL
 • 4.500.000

یک دقیقه

 • موشن گرافیک معرفی محصول،سایت و خدمات
 • 3.500.000
 • موشن گرافیک جشنواره و فستیوال ها
 • 2.500.000
 • مستند صنعتی REAL
 • 5.000.000
 • تیزر تبلیغاتی REAL
 • 4.500.000

سه دقیقه

 • موشن گرافیک معرفی محصول،سایت و خدمات
 • 10.500.000
 • موشن گرافیک جشنواره و فستیوال ها
 • 7.500.000
 • مستند صنعتی REAL
 • 15.000.000
 • تیزر تبلیغاتی REAL
 • 13.500.000

سوالات متداول بازاریابی ویدئویی

زمانی که از یک ویدئو ( یک فیلم کوتاه یا تیزر ) برای معرفی کسب و کار خود استفاده می کنید، شما در حال استفاده از بازاریابی ویدئویی هستید…اما اینکه از ویدئوی تبلیغاتی یا تیزر خود چگونه استفاده کنید ، چگونه تیزر خود را طراحی کنید ، چه بخش از جامعه هدف را برای خود انتخاب کنید و مانند این گونه موضوعات مطالبی هستند که شما برای دست یافتن به جواب مناسب برای آن ها نیاز به یک مشاور خبره دارید.

تیزر یک تکنیک برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی یا رسانه‌ محیطی‌ و چاپی می باشد و یا اصطلاحا به رفتاری گفته می‌شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل ایجاد حس کنجکاوی می‌کند. به‌عنوان مثال، در تصویری که پخش می شود نمی‌دانید با چه برند یا چه شرکت یا چه چیزی روبه ‌رو هستید. پیامی در حال انتقال است اما نمی‌دانید هدف چیست. آیا قرار است محصولی فروخته شود؟ آیا قرار است فیلمی معرفی شود؟ تبلیغ‌کننده کیست؟ و سوال‌های دیگر؛ در این قسمت شما وارد مرحله‌ای به نام Teasing شده‌اید و حس کنجکاوی در شما شکل گرفته و پر از سوال هستید که این آگهی مربوط به چیست.

تیزر ها سازگار با نوع استفاده شما طراحی می شوند.

به طور کلی تیزر ها در موارد زیر به کار می روند:

 • پخش فیلم ها در نمایشگاه ها
 • کنفرانس ها و سمینارها
 • پخش در سالن های انتظار و استراحت سازمان
 • پخش در رسانه های تصویری عمومی و تخصصی به منظور تبلیغات
 • استفاده از فیلم ها به عنوان کاتالوگ های الکترونیکی معرفی محصولات و خدمات سازمان
 • تولید فیلم به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان
 • پخش فیلم در مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهرها
 • استفاده در هتل ها و تالارها

ویدئو های ساخته شده بالاترین کیفیت لازم را دارند و خروجی ها از با کیفیت Full HD هستند.

مدت زمان ساخت ویدئو تبلیغاتی تحت تاثیر فاکتور های مختلفی از جمله نوع طرح ، مدت زمان نمایش و .. بستگی دارد. با کارشناسان ما تماس بگیرید آن ها شما را راهنمایی خواهند کرد.

سناریو و داستان ویدئو توسط کارشناسان با تجربه و خلاق لوجنک تعریف می شوند. البته شما می توانید موضوع سناریو خود را با کارشناسان درمیان بگذارید تا آنها بر اساس سلیقه شما بهترین و کارآمدترین سناریو را تنظیم کنند.

خیر ، تمامی ویدئو ها ، تیزر ها و انیمیشن ها بر اساس خلاقیت لوجنک و متناسب با کسب و کار شما طراحی می شوند. تمامی ویدئو ها سفارشی هستند.

بله ، در هنگام ثبت سفارش تعرفه انتخابی را “طرح دیگری نیاز دارم” انتخاب کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

مقالات آموزشی ویدئو مارکتینگ

متن تبلیغات فروش ویلا چی بنویسیم

زندگی بهتر با خرید ویلا فروش ویلا با دید به دریا خرید ویلا با محوطه سبز و زیبا فروش ویلا

ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ به معنای استفاده از فناوری ویدیو برای ارتباط با مشتریان و جذب مخاطبان است. این فرایند شامل تولید،

انواع استراتژی بازاریابی ویدیویی

استراتژی بازاریابی ویدیویی به عنوان یکی از شاخه‌های بازاریابی دیجیتال جهت تبلیغات، به روش‌های مختلفی صورت می‌پذیرد. با توجه به

همین حالا پکیج خود را سفارش دهید

اگر جواب سوال خود را دریافت نکردید با کارشناسان ما در میان بگذارید: 09122786075 و 09212155275